PORADENSTVÍ PRO AUTODEALERY

Jaroslav Jaroměřský: +420 724 938 866
Lukáš Musílek:           +420  792 773 698

Jak to začalo

Lukáš Musílek (28.4.2023)

Nedávno jsme Vám oznámili oficiálně vznik naší firmy – poradenské společnosti zaměřené na autodealery a autoservisy – AuDePor s.r.o.

Rádi bychom s Vámi sdíleli, jak to vše začalo. Prostě máme rádi auta, strávili jsme spoustu let prací s prodejci aut a baví nás to. A poté, co již nejsme součástí velké korporace, chceme dělat některé věci po svém, řídit se sami (není to nic lehkého a automatického) a hlavně být nadále s vámi. Oba jsme zůstali i při našem krátkém profesním odloučení v pravidelném kontaktu – máme například některé společné sportovní zájmy.

Ale hlavně bez ohledu na to, kde a jak často jsme se vídali, neustále se řeč točila kolem aut, prodeje aut, servisu aut, no a také dalších „předmětů“, které jsme dříve v leasingové společnosti měli na starosti (nákladní auta, zemědělské, stavební a jiné stroje, nemovitosti ….) a hlavně nakonec jsme se vždycky dostali k situaci na trhu dealerů aut – prostě nás to zajímá.

A z toho zájmu vyšla touha a chuť předávat naše know-how, jak pomoci nejen ve finančním nastavení spolupráce dealera a leasingové společnosti či banky, ale i v celkovém pohledu na obchod a ekonomiku dealera. Dále se zaměřujeme na organizaci a řízení firmy ze strany majitele a managementu.

Opravdu máme radost Vás v posledních měsících vidět zase osobně – ano, není to jen o posledních týdnech, protože samozřejmě proběhnul i průzkum trhu😊. Náš produkt vychází zejména z vašich názorů a připomínek, a nejen z toho, co jsme si vymysleli my. Je opravdu příjemné navštěvovat obchodní partnery a nesedět až tak často v kanceláři, ale o tom třeba zase příště.

Přejeme všem krásný den a těšíme se na setkání „živě“.

Jarda a Lukáš