PORADENSTVÍ PRO AUTODEALERY

Jaroslav Jaroměřský: +420 724 938 866
Lukáš Musílek:           +420  792 773 698

Co nabízíme - Ziskovost

Lukáš Musílek (15.5.2023)

Děkujeme všem, kteří jste zareagovali na naše představení a na náš první příspěvek. Jsme rádi, že někteří z Vás navrhli i konkrétní setkání a jsme Vám samozřejmě stále k dispozici.

Kontakty naleznete na naší webové stránce www.audepor.cz

A co tedy konkrétně nabízíme? Zaměřujeme se především na tři hlavní oblasti:

1) ZISKOVOST firmy.

2) BUDOUCNOST firmy (její střednědobá vize a strategie, cíle, role majitele atd.).

3) Celkový SYSTÉM ŘÍZENÍ FIRMY.

ad1) ZISKOVOST FIRMY:

Začínáme ziskovostí firmy s cílem nalézt obchodní a finanční rezervy. A i u těch z Vás, kteří si myslíte, že již není kde hledat, tak věříme, že najdeme rezervy a další výnosy – ano, primárně jdeme přes výnosy a hledáme řešení, jak vydělat víc. Samozřejmě vždy lze i ušetřit a rezervy hledat současně i v nákladech. I na to se podíváme a pak společně dojdeme k názoru, zda je to ve Vaší firmě realizovatelné.

Určitě Vás okamžitě napadnou otázky – „Jak dlouho to bude trvat?“ – „Jak na to půjdeme“? – „Kolik mě to bude stát“? Tato úvodní analýza bude trvat pouze jeden týden. Potřebujeme od Vás pouze úvodní setkání a máme připravený základní seznam podkladů a informací, které od Vás budeme potřebovat. Nejsme tady od toho, abychom Vás zdržovali od práce, ale abychom Vám pomohli. Pokud v úvodní analýze nenalezneme dostatečné rezervy úměrné velikosti Vaší firmy, nebudeme si účtovat žádný poplatek.

Samozřejmě máme připravený konkrétní postup a „šablonu“ kam se podívat a kam cílíme – ale u každého dealera je to individuální, takže budeme vše přizpůsobovat Vaší konkrétní situaci.

Jsme rádi, že při našich návštěvách vidíme, že Vás to stále baví a že jste úspěšní, a to i v době, která zrovna není příliš příznivá tomuto byznysu.

Těšíme se na další setkání s Vámi a příště Vám řekneme více o našem řešení BUDOUCNOSTI firmy.