PORADENSTVÍ PRO AUTODEALERY

Jaroslav Jaroměřský: +420 724 938 866
Lukáš Musílek:           +420  792 773 698

Co nabízíme - Budoucnost firmy

Jaroslav Jaroměřský (12.6.2023)

V minulém příspěvku jsme Vám představili první část naší nabídky, a to zaměření na zvýšení ziskovosti firmy. Zdánlivě to je nejzajímavější část, protože finanční efekty se nejlépe měří a čísla nás zajímají určitě všechny.

Ale pravidelné a udržitelné dosahování zisku není možné dosahovat a predikovat bez průběžného řízení BUDOUCNOSTI FIRMY. Posláním každého majitele je přece udržet trvalou hodnotu firmy. Proto je druhou a neméně důležitou částí naší nabídky zaměření se na budoucnost firmy, její vizi, strategii, a to, jak se toto vše „projeví“ v konkrétních cílech nejen firmy, ale i zaměstnanců, managementu a v neposlední řadě i majitele.

A HLAVNĚ – NEJDE O TEN PAPÍR, DOKUMENT – v šuplíku sice taky můžeme vizi, strategii a cíle mít, hezky to vypadá i na webu. Ale řídí se tím někdo? Znají a „žijí tím“ a hlavně konají stejným směrem i zaměstnanci. A řekli jsme jim to a ověřili jsme si, že naši vizi a strategii sdílejí, rozumí jí a ztotožňují se s ní - nejen tím, že nám při ročním pohovoru řekli „ano šéfe“ 😊

Je to opravdu rozsáhlá oblast a těší nás, že vidíme, že o ni máte často větší zájem než o konkrétní opatření na dosažení krátkodobých rychlých zisků.

Tak si na to pojďme společně udělat čas – už i pro jistotu, že Vaše každodenní činnost míří dlouhodobě a OPRAVDU stejným směrem jako i Vašich kolegů ve firmě. 

Příště třeba o ROLI MAJITELE – to je často citlivé téma.